w

Куќичка за кукли - Happy Day - Janod Бренд: Janod

Димензии 60.8 x 37.9 x 105.3 cm Материјал Дрво/Wood Возраст 3-8 г.
Цена: 8.042,37 ден.
ДДВ: 1.447,63 ден.
Вкупно: 9.490,00 ден.
Расположлива количина: 1

 Достапен само во Скопје


 Голема куќичка за кукли на 3 ката, декорирана со модерни бои и илустрации. Соодветна е за кукли до 30 cm. Содржи 12 парчиња мебел за спална соба, бања, дневна соба и кујна.

Не се вклучени кукли.

Слични производи

За нас

Контакт

Wildcard SSL Certificates w w w