w

Фолија балон Среќен роденден со хелиум

Кажете „Среќен роденден“ на необичен начин.
Цена: 4,02
ДДВ: 0,72
Вкупно: 4,74
Расположлива количина: 2

 Достапен само во Скопје


 Кажете „Среќен роденден“ на необичен начин. Овој прекрасен балон со весели бои и дезени ќе го направи посебниот ден на Вашите сакани уште посреќен. Пригоден за подарок или за декорација.

Димензија на балонот- 45 см.

Производот содржи 1 фолија балон наполнет со хелиум, врзан на тег.

Производител: Anagram.

Слични производи

За нас

Контакт

Wildcard SSL Certificates w w w